Pedagogický sbor

Pedagogický sbor v roce 2021/2022

  • Mgr. Bubeníčková Stanislava – výchovná poradkyně
    bubenickova@szescaslav.cz
  • Mgr. Drda Václav – třídní učitel třídy 4.A
    drda@szescaslav.cz
  • Dvořák René 
    dvorak@szescaslav.cz
  • Mgr. Holík Jan – třídní učitel třídy 4.B 
    holik@szescaslav.cz
  • Bc. Holíková Michala 
    holikova@szescaslav.cz
  • Ing. Horníček Jaromír – ředitel školy 
    hornicek@szescaslav.cz
  • MVDr. Chaloupka Marcel – třídní učitel třídy 4.V 
    chaloupka@szescaslav.cz
  • Ing. Jandová Dana – zástupkyně ředitele
    jandova@szescaslav.cz
  • Mgr. Kadlecová Gabriela 
    kadlecova@szescaslav.cz
  • MVDr. Kareš Michal 
    kares@szescaslav.cz
  • Ing. Krupka Tomáš – třídní učitel třídy 2.B1      
    krupka@szescaslav.cz
  • Ing. Křížová Eva, MBA – třídní učitelka třídy 2.A
    krizova@szescaslav.cz
  • Ing. Kuchařová Ivana 
    kucharova@szescaslav.cz
  • Mgr. Lipenská Lucie – třídní učitelka třídy 1.A  
    lipenska@szescaslav.cz
  • Mgr. Meduna Rudolf – třídní učitel třídy 3.A    
    meduna@szescaslav.cz
  • Ing. Neuhauserová Kristýna, Ph.D. – třídní učitelka třídy 2.V  
    neuhauserova@szescaslav.cz  
  • RNDr. Nováček Jiří     
    novacek@szescaslav.cz
  • Nováčková Jana  
    novackova@szescaslav.cz
  • Mgr. Plekker Lada – třídní učitelka třídy 3.V   
    plekker@szescaslav.cz
  • Bc. Podaný Miloš, MBA – třídní učitel třídy 1.ZF    
    podany@szescaslav.cz
  • Ing. Prchalová Lucie, MBA  
    prchalova@szescaslav.cz
  • Ing. Prknová Hana, Ph.D. – třídní učitelka třídy 1.B1
    prknova@szescaslav.cz
  • Mgr. Procházka Miloš  
    prochazka@szescaslav.cz
  • Ing. Reichel Jiří 
    reichel@szescaslav.cz 
  • Bc. Rek Daniel  
    rek@szescaslav.cz 
  • Ing. Růžička Lukáš, MBA – třídní učitel třídy 1.B2 
    ruzicka@szescaslav.cz  
  • Ing. Říha František – třídní učitel třídy 2.B2  
    riha@szescaslav.cz
  • RNDr. Sejbalová Něža  
    sejbalova@szescaslav.cz
  • Mgr. Smutná Barbora – výchovná poradkyně a třídní učitelka třídy 3.B    
    smutna@szescaslav.cz 
  • Ing. Studená Kateřina  
    studena@szescaslav.cz      
  • Mgr. Šlaisová Eva  
    slaisova@szescaslav.cz
  • Šrámek Miloš    
    sramek@szescaslav.cz 
  • Mgr. Šulcová Monika
    sulcova@szescaslav.cz
  • Táborský Jan – třídní učitel třídy 3.ZF
    taborsky@szescaslav.cz
  • MVDr. Tlučhořová Karolína – třídní učitelka třídy 1.V
    tluchorova@szescaslav.cz
  • Ing. Trávníček Jaroslav – třídní učitel třídy 2.ZF   
    travnicek@szescaslav.cz
  • Ing. Uhlířová Vladimíra      
    uhlirova@szescaslav.cz
  • Ing. Valeš Jaroslav CSc.  
    vales@szescaslav.cz
  • Veselý Milan
    vesely@szescaslav.cz
  • Ing. Zelená Jitka – zástupkyně ředitele   
    zelena@szescaslav.cz
  • Ing. Žaloudek František
    zaloudek@szescaslav.cz