zřizovatel SZeŠ Čáslav
Krajský úřad Středočeského kraje
wi-fi síť eduroam
wi-fi síť eduroam
wi-fi eduroam
Veterinární ordinace
Veterinární ordinace
Zateplení SZeŠ Čáslav
Zateplení SZeŠ Čáslav
Odbornost bez bariér
Dotace IROP - SZeš Čáslav - odbornost bez bariér
Projekt Šablony
Projekt Šablony
Studijní obory, učební obor
Studijní obory a učební obor v SZeŠ Čáslav
QR kódy SZeŠ Čáslav
QR kódy SZeŠ Čáslav
nabidka práce
nabídka práce a dalšího studia pro žáky a absolventy naší školy
Edupage
Edupage - známky, suplování, rozvrhy, e-learning
Návštěvnost www
TOPlist

V termínu 11. – 15. března 2019 se uskutečnil zimní lyžařský kurz na Čáslavské chatě ve Velké Úpě v Krkonoších. V pondělí ráno jsme odjížděli z areálu školy a již v odpoledních hodinách jsme vyzkoušeli tamní svah při příležitosti rozřazování studentů do družstev. Zakoupené čtyřdenní permanentky umožňovaly výběr z celého lyžařského Ski – rezortu. Náš kurz využíval středisko v Malé Úpě, Peci pod Sněžkou a Jánských Lázní. Mezi těmito areály jsme se dopravovali pravidelnou ski-bus linkou. Ve čtvrtek obě družstva vyrazily na tradiční lyžování do Jánských Lázní a při této příležitosti jsme využili služby, která je v nabídce a v ceně permanentky a nechali se svést rolba-busem do Pece pod Sněžkou. Cesta vedla po hřebenech a v jasném počasí se zastávkou na Pražské boudě byla krásným zážitkem pro všechny zúčastněné. Následné lyžování v Peci pod Sněžkou ještě přidalo na celodenním zážitku.

Celodenní režim byl plánován a rozdělen na dopolední a odpolední výcvik. Vše v souladu s jídelním a pitným režimem, který po celou dobu pobytu zajišťovala výborně vařící p. Lenka Vágnerová. Studenti měli nařízen také odpolední klid a ve večerních hodinách proběhly krátké přednášky na téma techniky lyžařských oblouků, bezpečnosti a pravidel pohybu na sjezdovkách a seznámení s lyžařskou a běžeckou technologií a mazáním.

Všichni jsme si kurz užili, počasí nám přálo, sněhu bylo dost a věřím, že na zážitky jen tak nezapomeneme. Těšíme se na příští rok.

Comments are closed.

Přehled rubrik
Vyhledat v SZeŠ
Meteorologická stanice
Meteorologcká stanice ČHMÚ v SZeŠ Čáslav
Spolupráce
Spolupráce
Institut vzdělávání – Praha
Institut vzdělávání - Česká zemědělská univerzita v Praze
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Studium na vysoké škole