zřizovatel SZeŠ Čáslav
Krajský úřad Středočeského kraje
wi-fi síť eduroam
wi-fi síť eduroam
wi-fi eduroam
Veterinární ordinace
Veterinární ordinace
Zateplení SZeŠ Čáslav
Zateplení SZeŠ Čáslav
Odbornost bez bariér
Dotace IROP - SZeš Čáslav - odbornost bez bariér
Projekt Šablony
Projekt Šablony
Studijní obory, učební obor
Studijní obory a učební obor v SZeŠ Čáslav
QR kódy SZeŠ Čáslav
QR kódy SZeŠ Čáslav
nabidka práce
nabídka práce a dalšího studia pro žáky a absolventy naší školy
Edupage
Edupage - známky, suplování, rozvrhy, e-learning
Návštěvnost www
TOPlist

      Studentka 4.ročníku SOŠPg Petra Neubauerová napsala o návštěvě p. Ďáskové na DM:

„Dne 6.4.2017 navštívila nás, studenty ubytované v domově mládeže, velmi vážená osoba. Jako každý rok jsme se všichni těšili na příjezd a nezapomenutelnou přednášku paní Ďáskové. Na přednášku čekalo třicet pět studentů od prvních ročníků po čtvrté.

Paní Ďásková si pro nás připravila povídání o významu čísel v našem datu narození. Všechny nás velmi zaujala a bylo skoro neuvěřitelné, jak její slova sedí na každého z nás. Tak jako každý rok se téma obrátilo k nadpřirozenu, které nás, mladé lidi, fascinuje.

Všechny záludné otázky, které jsme si na paní Ďáskovou připravili, nám zodpověděla odborně, otevřeně a upřímně. Vše nám ochotně podrobně vysvětlila. Jako vždy se někteří z nás svěřili, co je trápí za nemoci či bolesti. Paní Ďásková nás proto naučila jednoduchou techniku uvolnění těla i duše. Tuto techniku si mnozí z nás měli možnost vyzkoušet a věřte nebo ne opravdu funguje.

Po nacvičování techniky, jsme se opět bavili o významu čísel. Poté jsme se přesunuly k tématu telepatie, náměsíčnosti a lidské aury. Celou pětihodinovou přednášku jsme ukončili úžasnou meditací s hudbou. Všichni jsme se uvolnili a zrelaxovali. Po oficiálním ukončení přednášky jsme měli možnost zajít za paní Ďáskovou soukromě a vyřešit s ní své problémy.

Paní Ďáskové jsme velmi vděční za její návštěvu. Nejenom, že jsou její přednášky velmi zajímavé, ale především jí jsme vděční za to, že nám poradila a naučila nás, jak se alespoň psychicky cítit dobře a jak si k tomu sami pomoci. Naše díky samozřejmě nepatří jenom paní Ďáskové, která si na nás ochotně udělala čas a přijela, ale také našim paním vychovatelkám, které nám tuto nezapomenutelnou přednášku zařídily a zorganizovaly.“

Comments are closed.

Přehled rubrik
Vyhledat v SZeŠ
Meteorologická stanice
Meteorologcká stanice ČHMÚ v SZeŠ Čáslav
Spolupráce
Spolupráce
Institut vzdělávání – Praha
Institut vzdělávání - Česká zemědělská univerzita v Praze
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Studium na vysoké škole