zřizovatel SZeŠ Čáslav
Krajský úřad Středočeského kraje
wi-fi síť eduroam
wi-fi síť eduroam
wi-fi eduroam
Veterinární ordinace
Veterinární ordinace
Zateplení SZeŠ Čáslav
Zateplení SZeŠ Čáslav
Odbornost bez bariér
Dotace IROP - SZeš Čáslav - odbornost bez bariér
Projekt Šablony
Projekt Šablony
Studijní obory, učební obor
Studijní obory a učební obor v SZeŠ Čáslav
QR kódy SZeŠ Čáslav
QR kódy SZeŠ Čáslav
nabidka práce
nabídka práce a dalšího studia pro žáky a absolventy naší školy
Edupage
Edupage - známky, suplování, rozvrhy, e-learning
Návštěvnost www
TOPlist

Studentka 1.ročníku Kristýna Zahálková se svým koněm Ahmedem se zúčastní prestižního mezinárodního vytrvalostního běhu s názvem H.H President of United Arab Emirates Endurance Cup, CEI 3*160Km v Abu Dhabi. Závody se konají v únoru 2014.

Tady je komentář Kristýny k nabídce účasti na závodech:

S Medým se chystáme na nejobtížnější dostih naší společné vytrvalostní kariéry. Doposud jsme společně běželi maximálně 120km, což je od 160 km,  které budeme zdolávat, jen o 40 km více. Ovšem běhali jsme v našich evropských podmínkách a ne ve vedru, v hlubokém písku a po cestě (přepravě), která bude trvat minimálně 12 hodin. Přeprava letadlem se může sice zdát komfortnější, ale psychicky určitě náročnější.

Společně s Medým neběháme dlouho –  letos třetím rokem. Medýmu je letos 13 let. Já osobně jezdím závody od mých 13 roků.  Ale i tak jsme se k těmto dlouhým závodům nedostali společně. Pro oba to byla dlouhá cesta plná spousty nových poznatků, krásných, ale také ne úplně příjemných okamžiků.

Právě proto, abychom to společně zvládli a dosáhli co nejlepšího úspěchu, dost tvrdě trénujeme –  v okolí Vilémova i na hipodromu v Mostě, kde cváláme na pískové dráze i několik hodin. Cílem toho je připravit koně až na 11 hodinový běh pouští.

Vše bude probíhat asi takto:

 8. 2. 2014 Medýho dovezeme autem do Holandska (Maastrichtu) na letiště, kde jsou specializovaní na přepravu a nakládání koní. Po odletu koně nasednu já na letadlo a poletím také J .  V Abu Dhabí na letišti na nás bude čekat auto, které nás i s koněm odveze do stájí a zároveň i na místo, kde bude vše probíhat ( start, veterinární kontroly, příjezd koní do cíle). 

 V sobotu 15. 2. 2014 v 7 hodin odstartujeme (časový posun je +2hodiny). Start v poušti se 130 koňmi, kdy někdo řekne START a všichni naráz vyrazí, bude jistě zážitek na celý život. Dále nás (pokud bude vše v pořádku) bude čekat několik veterinárních kontrol a přitom všem budeme čelit velice obtížné trati a také ostatním jezdcům. V neděli se koná slavnostní vyhlášení a v pondělí se poletí domů. Na to vše se s respektem těším J .

Samozřejmě přejeme Kristýně hodně zdaru, držíme jí i jejímu svěřenci palce a věříme, že se domů vrátí s krásnými zážitky a hlavně v pořádku.

pozvánka do mezinárodní soutěže v Abu Dhabi:

presidenthhcup

Comments are closed.

Přehled rubrik
Vyhledat v SZeŠ
Meteorologická stanice
Meteorologcká stanice ČHMÚ v SZeŠ Čáslav
Spolupráce
Spolupráce
Institut vzdělávání – Praha
Institut vzdělávání - Česká zemědělská univerzita v Praze
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Studium na vysoké škole