zřizovatel SZeŠ Čáslav
Krajský úřad Středočeského kraje
wi-fi síť eduroam
wi-fi síť eduroam
wi-fi eduroam
Veterinární ordinace
Veterinární ordinace
Zateplení SZeŠ Čáslav
Zateplení SZeŠ Čáslav
Odbornost bez bariér
Dotace IROP - SZeš Čáslav - odbornost bez bariér
Projekt Šablony
Projekt Šablony
Studijní obory, učební obor
Studijní obory a učební obor v SZeŠ Čáslav
QR kódy SZeŠ Čáslav
QR kódy SZeŠ Čáslav
nabidka práce
nabídka práce a dalšího studia pro žáky a absolventy naší školy
Edupage
Edupage - známky, suplování, rozvrhy, e-learning
Návštěvnost www
TOPlist

“Zemědělka” si vybojovala zájezd na Bayern Mnichov!

Mladá Boleslav – Skvělého úspěchu dosáhli fotbalisté, kteří studují na Střední zemědělské škole v Čáslavi. Ti si z krajského finále turnaje středních škol přivezli ve středu z Mladé Boleslavi stříbrné medaile. “Byl to skvělý zážitek,” uvedl Jan Holík, kouč výběru Střední zemědělské školy.

Cesta do krajského finále vedla přes vítězství v okresním kole, ve kterém se v Čáslavi utkalo pět týmů. “V krajském finále v Mladé Boleslavi ve středu bojovalo dvanáct týmů, které byly rozlosovány do čtyř skupin po třech,” řekl k systému krajského finále Jan Holík. Čáslavští “svou” základní skupinu vyhráli, když porazili Slaný a Benešov. “V semifinále jsme porazili Kladno 1:0,” podotkl. Pak přišlo nejdůležitější utkání turnaje – ve finále se proti Střední zemědělské škole v Čáslavi postavila Příbram. “Pár minut před koncem jsme dostali branku na 1:0, hru potom otevřeli a z brejku inkasovali podruhé na 2:0 v poslední minutě,” popsal rozhodující momenty krajského finále Jan Holík.

Čáslavský tým si kromě stříbrných medailí odvezl i další ceny. “Každý z dvanácti týmů, který se probojoval do krajského finále, dostal z rukou hejtmana Davida Ratha sadu dresů. Kluci dál vyhráli oficiální míč mistrovství světa, poháry a jednodenní zájezd na pohárový zápas Bayernu Mnichov pro celé mužstvo,” vypočítal kouč čáslavského mužstva s tím, že střetnutí jednoho z předních evropských celků Čáslavští uvidí v září.

Celý turnaj byl podle slov Jana Holíka skvělým zážitkem pro všechny aktéry. “Hráli na prvoligovém hřišti v Mladé Boleslavi. Turnajová utkání se hrála na umělé trávě a druhé travnaté ploše, finále pak na hlavním stadionu FK Mladá Boleslav. Patronem turnaje byl fotbalista Patrik Gedeon, který předával ceny,” upřesnil trenér.

Tým tak udělal mimo jiné skvělou reklamu fotbalu z kutnohorského regionu a hlavně Střední zemědělské škole. “Kluky určitě přijme ředitel a za reprezentaci jim poděkuje,” naznačil Jan Holík.

Branky SZeŠ: Špičák 2, M. Výborný, Ditrich. Střední zemědělská škola: T. Výborný – Sochr, Fuxa, M. Výborný, Dytrych – Bank, M. Král, Růžička, Horyna – Špičák, Daru. Průběžně střídali Hejný a Lepič. Trenér Jan Holík.

Comments are closed.

Přehled rubrik
Vyhledat v SZeŠ
Meteorologická stanice
Meteorologcká stanice ČHMÚ v SZeŠ Čáslav
Spolupráce
Spolupráce
Institut vzdělávání – Praha
Institut vzdělávání - Česká zemědělská univerzita v Praze
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Studium na vysoké škole