zřizovatel SZeŠ Čáslav
Krajský úřad Středočeského kraje
wi-fi síť eduroam
wi-fi síť eduroam
wi-fi eduroam
Veterinární ordinace
Veterinární ordinace
Zateplení SZeŠ Čáslav
Zateplení SZeŠ Čáslav
Odbornost bez bariér
Dotace IROP - SZeš Čáslav - odbornost bez bariér
Projekt Šablony
Projekt Šablony
Studijní obory, učební obor
Studijní obory a učební obor v SZeŠ Čáslav
QR kódy SZeŠ Čáslav
QR kódy SZeŠ Čáslav
nabidka práce
nabídka práce a dalšího studia pro žáky a absolventy naší školy
Edupage
Edupage - známky, suplování, rozvrhy, e-learning
Návštěvnost www
TOPlist

Na začátku listopadu jsme se my – 1.A a 2.A společně s paní učitelkou Pařilovou a panem učitelem Medunou pustili do společného projektu se Slovenskem v rámci aktivity eTwinning. Tématem celého projektu byl chov koní.

Rozdělili jsme se do několika skupin a každá skupina měla vždy vytvořit prezentaci. Nejdříve jsme měli seznámit Slováky s naší školou a naším krajem, popřípadě okresem. Jakmile jsme dokončili tyto prezentace, oni nám poslali svoje, kde nám přiblížili jejich školu a město.

Poté jsme se vrhli přímo už na prezentace ohledně plemen koní, a kde se chovají. Jakmile bylo vše dokončeno a my mysleli, že je vše hotovo, přišla nám ze Slovenska nabídka, abychom vybrali dvě nejhezčí prezentace z celého projektu, který trval od listopadu až po květen.  Poslední dvě hodiny, které jsme měli mít společně, se měla uskutečnit videokonference. Bohužel se nám nepodařilo spojit, ale nezabránilo nám to se nějak zkontaktovat. Jak Slovensko tak také my jsme natočili video, které jsme následně poslali druhé straně, což znamenalo, že to bylo poprvé, co jsme se viděli téměř na živo.

Dotáhli jsme tento projekt do konce, což je prostě super. I když jsme nebyli moc nadšení z tématu projektu, o kterém jsme toho nejprve moc nevěděli. I přesto je to skvělá zkušenost, kterou určitě v budoucnu budeme moc využít.

Autorka projektu Darina Kovaličová projekt přihlásila do soutěže a tak s napětím očekáváme, zda se nám podaří uspět v konkurenci ostatních.

Autor: Michaela Gavorová 1.AeTwinning team

 

Comments are closed.

Přehled rubrik
Vyhledat v SZeŠ
Meteorologická stanice
Meteorologcká stanice ČHMÚ v SZeŠ Čáslav
Spolupráce
Spolupráce
Institut vzdělávání – Praha
Institut vzdělávání - Česká zemědělská univerzita v Praze
Jídelní lístek
Jídelní lístek
Studium na vysoké škole